Serwis Bram Łódź
- • Serwis Bram Wjazdowych
- • Serwis Bram Garażowych
- • Naprawa Furtek
Nasze serwisy bram w w Łodzi
Zakład Naprawy Bram Elektro Progres Janusz Cieśla




Zakład Naprawy Bram POD PRĄD Krystian Witczak
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Pytania od klientów
Jaka jest cena naprawy bramy harmonijkowej?
Odnowienie bramy przesuwnej
Ile wyniesie serwis bramy segmentowej?
Jaki jest orientacyjny czas regulacji bramy automatycznej?
Regulacja bramy ogrodzeniowej
Potrzebuję serwisu bram garażowych Hormann
Naprawa bramy garażowej
Uszkodzona brama wjazdowa Wiśniowski
Jaki jest koszt serwisu bramy wjazdowej?
Konserwacja bramy garażowej
Przydatne informacje
Czym zajmują się serwisy bram?
Fachowcy od bram zajmują się wszelkimi czynnościami związanymi z naprawą, konserwacją i montażem bram wjazdowych, garażowych oraz furtek. W zakresie ich usług znajduje się także wyposażanie bram w napędy elektryczne. Specjaliści stale podlegają szkoleniom i podnoszą swoje kwalifikacje, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Z tego powodu zadania związane z naprawą bram nie stanowią dla nich dużego wyzwania.
Ile trzeba czekać na realizację usługi?
Fachowcy wiedzą, że niesprawna brama jest zazwyczaj sporym utrudnieniem dla Klienta, dlatego starają się świadczyć swoje usługi tak szybko, jak tylko się da. Klient może skorzystać z opcji zamówienia naprawy w trybie pilnym, dzięki czemu specjalista od bram oddzwoni natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia i omówi wszelkie szczegóły dotyczące usługi.
Ile kosztuje usługa naprawy bramy?
Ceny naprawy i serwisu bramy są bardzo zróżnicowane i zaczynają się od 200 złotych. Montaż napędu do bramy to koszt od 300 złotych. Cena montażu zależna jest od typu napędu oraz potencjalnych przeróbek wykonywanych na potrzeby instalacji mechanizmu. Za demontaż i ponowny montaż bramy zapłacisz od 800 złotych. Jeśli zaś interesuje Cię przegląd bramy, musisz liczyć się z kwotą rzędu od 200 złotych.
Czy jeśli chcę zainstalować napęd w bramie, to muszę zrezygnować z zamka?
Niestety większość bram nie ma możliwości obsługi rygli. Napęd blokuje bramę w pozycji zamkniętej i wówczas otwarcie bramy nie jest możliwe, dlatego wobec takiej sytuacji konieczne jest usunięcie zamka.
Jak można otworzyć bramę przy awarii zasilania?
Awarie prądu uniemożliwiają automatyczne otwarcie bramy, przez co stanowią problem dla właścicieli napędów do bram. W przypadku braku alternatywnego źródła energii konieczne okaże się ręczne otwarcie bramy. Zazwyczaj odbywa się to za pomocą dostarczonego z napędem specjalnego klucza, dzięki któremu można odblokować mechanizm i dostać lub wydostać się z posesji.